ТЕСТ

Підтверджена консультація
Адреса:
м. Покровськ

Спроможність громади будь-якого міста залежить, не стільки від розміру наявних і потенційних ресурсів громади, скільки від координації дій всіх зацікавлених економічних, політичних, і суспільних сил цієї громади. Добрим інструментом такої координації є процес розроблення Стратегії розвитку міста. Стратегічне планування взагалі - це здійснення усвідомленого вибору: цілей; засобів вирішення проблем (та/або реалізації можливостей); та бажаного «сценарію» подій з можливістю свідомо впливати на цей «сценарій» протягом його реалізації. Місто Покровськ на початку 2019 року прийняло участь у проекті USAID «Економічна підтримка Східної України». 21 травня 2019 року відбулась зустріч лідерів громади міста Покровська – представників органу місцевого самоврядування, освітніх установ, організацій громадянського суспільства, приватного сектору та інших. Учасники зустрічі висловили наміри за підтримки фахівців проекту «Економічна підтримка Східної України» розпочати розробку Стратегії розвитку міста Покровська. Саме з числа учасників цієї наради розпорядженням Покровського міського голови було затверджено склад Робочої групи, яка приймала рішення щодо наповнення Стратегії економічного розвитку міста шляхом обговорень за певною методикою на засіданнях, котрі відбувалися з травня 2019 року по січень 2020 року. На сьогоднішній час триває підготовка проєкту Стратегії розвитку міста до затвердження на черговій сесії міської ради. На цьому етапі ще є можливість внесення змін та доповнень як до самої Стратегії так і до Плану заходів з її реалізації. Просимо долучитися до цього важливого для міста заходу, ознайомившись із проєктом Стратегії економічного розвитку міста до 2030 року та надавши свої зміни та доповнення. Проект Стратегії розвитку міста, План заходів з реалізації та бланк картки проєкту розміщені на сайті Покровської міської ради. Зміни та доповнення до проєкту Стратегії, а також свої пропозиції до Плану заходів з її реалізації (у вигляді карток проєктів) Ви можете надсилати на електрону адресу ispeconomic@gmail.com у строк до 15.07.2020 року. Ваша думка обов’язково буде врахована. Ми працюємо для розвитку міста!

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

Усі соціальні групи

Увійдіть щоб залишити коментар