Зміни в прапорі і гербі Покровська

272 Актуально до:
6 проголосувало
50% За 50% Проти
Номер, дата реєстрації:
5 від 12 березня 2020, 17:08
Дата початку обговорення:
Дата завершення обговорення:
Статус:
Підтверджена консультація
Адреса:
м. Покровськ

21 лютого, в ході проведення чергової 74-ї сесії Покровського міської ради директор історичного музею Ангеліна Рожкова озвучила пропозицію змінити зображення ластівки на гербі і прапорі Покровська. На гербі і прапорі Покровська зображена ластівка, що летить назустріч і вгору. Вона символізує щастя, добру новину, схід сонця і є символічним нагадуванням про видатного композитора Миколу Леонтовича і його всесвітньо відомий твір «Щедрик». Однак надійшла ініціатива замінити зображення ластівки на гербі і прапорі на таке саме, як на сухарниці, що виготовив батько Леонтовича. Ця реликвія зберігається в Покровському історичному музеї. На сухарниці вирізьблена ластівка, яка несе гілочку. На думку ініціаторів, це буде популяризувати ім’я видатного композитора Миколи Леонтовича і дозволить в майбутньому підвищити інвестиційну привабливість Покровська Протягом двох місяців в місті будуть проводитись опитування і громадські зустрічі. Далі питання про зміну герба і прапора буде винесено на сесію міської ради. Прошу Вас висловити свою думку, яка обов’язково буде врахована перед прийняттям рішення.

Соціальні групи населення та сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення

жителі м. Покровськ

Увійдіть щоб залишити коментар